دو کامپیوتر همزمان در یک کیس با Corsair Obsidian 1000D

کیس هایی که امکان نصب دو سیستم همزمان را دارا هستند، چندان زیاد نبوده و برای انتخاب از بین آنها مشکلاتی وجود دارد. کورسیر به تازگی کیس Corsair Obsidian 1000D را معرفی کرده است. کیسی قدرتمند با امکانات مدرن. کیس Corsair Obsidian 1000D امکان نصب 13 فن خنک کننده را به شما خواهد داد. دو منبع تغذیه در ابعاد SFX یا ATX، یازده درایو ذخیره سازی، پشتیبانی از مادربردهای Full ATX تا Mini-ITX و امکان کابل کشی مخفی، از جمله قابلیت های این محصول هستند.

کیس Corsair Obsidian 1000D در ابعاد استاندارد Super Tower، یک پرچمدار جذاب است که می تواند 2 کامپیوتر را به صورت همزمان در اختیار کاربران دهد. سیستم های گیمینگ رده بالا برای چند کاربر به صورت همزمان، سیستم های توسعه محتوا، سرور و ... مواردی از این قبیل را می توان به درون این کیس برد.

کورسیر برای سامانه های تهویه Obsidian 1000D نیز سنگ تمام گذاشته است؛ 8 فن 12 سانتی متری جلو، 3 عدد فن 14 سانتی در بالای کیس و دو عدد فن 12 یا 14 سانتی متری، در این کیس تعبیه شده است. مدار کنترل Obsidian 1000D می تواند تا 6 فن PWM را کنترل نماید.

فن ها دارای فناوری LED RGB هستند و با احتساب دیگر قطعات، کنترل LED های آنها نیازمند برنامه ای خاص است که آن هم در CORSAIR iCUE گنجانده شده است. در پنل جلویی کیس، علاوه بر 4 رابط USB 3.0، دو درگاه USB-C نیز قرار گرفته است. امکان نصب طیف گسترده ای از خنک کننده های مایع و سخت افزارهای گوناگون، دستاورد کورسیر برای کیس Obsidian 1000D به شمار می روند. این محصول با قیمت 400 دلار راهی بازار می گردد.

(9 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.