MSI کیس های جذاب MPG Gungnir 100 و MAG Vampiric 100 را معرفی کرد

اژدهای تایوانی، MSI، دو کیس جدید را معرفی کرد؛ این محصولات با نام MSI MPG Gungnir 100 و MAG Vampiric 100، در زمره کیس های نیمه حرفه ای قرار گرفته و می توانند برای سیستم های مخصوص بازی مناسب باشد. کیس MSI MPG Gungnir 100 می تواند از 1 تا 8 دیود LED RGB به کار رفته را آدرس دهی کرده و با برنامه اختصاصی Mystic Light سازگار سازد.

دیگر ویژگی این کیس ها، پشتیبانی از حداکثر 7 عدد فن خنک کننده است که بهترین گردش هوا را به همراه دارد. هر 2 کیس از چاپ 3D پشتیبانی کرده و کاربران می توانند به دلخواه خود، مود های جذابی را از جزئی تا کلی، در این 2 کیس اجرایی نمایند. به عنوان مثال به لطف هاب های LED RGB قابل آدرس دهی و کنترل، می تواند با قطعاتی در زیر کیس، حروفی را بر روی میز به نمایش درآورد.

پنل شیشه ای و شفاف کناری آنها دارای ضخامت 4 میلی متر بوده و مدل MAG Vampiric 100 با نوار LED در جلو طراحی شده است. هر دو محصول دارای یک عدد فن LED RGB در پشت هستند که توسط MSI از پیش نصب شده است. MPG Gungnir 100 دارای یک کلید اختصاصی به منظور Sync کردن دیودهای LED با فناوری مشابه در مادربردهای MSI است که با فشردن و نگه داشتن چند ثانیه آن، می تواند به زمره قطعات سخت افزاری سیستم افزوده شده و شاهد ضربان هماهنگ هستیم.

هر 2 کیس دارای فیلترهای آهن ربایی با قابلیت شسشتو هستند. همچنین کاربرانی که به نصب رادیاتورهای مایع علاقه دارند، می توانند از رادیاتورهای حداکثر 360 میلی متری در بالا و 240 میلی متری در جلوی کیس ها استفاده نمایند. در حال حاضر اشاره ای به قیمت گذاری این 2 محصول نشده است.

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.