پاورهای حرفه ای ENERMAX REVOLUTION D.F به همراه فناوری DFR معرفی شدند

روند معرفی محصولات انرمکس با خانواده ENERMAX REVOLUTION D.F برای سال 2019 ادامه پیدا می کند؛ سری پاورهای ENERMAX REVOLUTION D.F در 3 توان متفاوت شامل 650، 750 و 850 وات تولید شده و همگی آنها از نوع کاملا ماژولار هستند که مدیریت کابل کشی را برای کاربران ساده تر کرده و از شلوغی کیس جلوگیری به عمل می آورد.

این محصولات دارای استاندارد بازدهی 80PLUS Gold هستند. در بسته بندی این محصولات، افزون بر مواردی نظیر کابل، رابط و پیچ ها، یک کیف به منظور قابلیت حمل نقل نیز در نظر گرفته شده است. REVOLUTION D.F دارای فناوری اختصاصی DFR هستند؛ این فناوری شامل یک کلید فیزیکی است که در زمانی که پاور برای مدت طولانی در زیر حداکثر لود قرار می گیرد، نیازمند تهویه بیشتر و یا نظافت است. سپس با فشردن این کلید دور موتور فن افزایش یافته و تهویه با سرعت بیشتری صورت می گیرد. همچنین برای زدودن گرد و غبار نیز می توان از فناوری Dust Free Rotation استفاده کرد.

سیستم گردش فن و تهویه اصلی نیز به صورت هوشمند و با تکیه بر فناوری Smart Airflow Control صورت می گیرد. مبدل تک ریل DC به DC، خازن های ژاپنی با تحمل دمای 105 درجه سانتی گراد و فن 13.9 سانتی متر را می توان از جمله دیگر ویژگی های سری ENERMAX REVOLUTION D.F دانست. سیستم تهویه تا لود 70% به گونه گردش فن را تنظیم می کند که با رنج 400 دور در دقیقه، حداقل نویز صوتی را به همراه داشته باشد.

ENERMAX REVOLUTION D.F

استاندارد بازدهی Gold امکان خروجی خالص 87 تا 92 درصد را ممکن خواهد کرد. به گفته انرمکس طول عمر این فن به 160 هزار ساعت رسیده و تمامی مدل های ENERMAX REVOLUTION D.F از ماه مارس راهی بازارهای جهانی خواهند شد.

پاورهای ENERMAX REVOLUTION D.F

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.