پاوری پیشرفته با خنک کننده مایع و سوئیچ تا 1000 وات: FSP HYDRO PTM+ 850W

استفاده از خنک کننده های ترکیبی (هیبریدی) در منابع تغذیه، مسئله ای مرسوم نبوده و FSP از جمله شرکت هایی است که برای نخستین بار دست به چنین اقدامی زد. این کمپانی اینک دومین پاور مجهز به خنک کننده مایع خود را معرفی می کند.

پاور قدرتمند و کم نظیر FSP HYDRO PTM+ 850W را می توان محصولی خاص نامید که به واقع یک منبع تغذیه مدرن با توان بازدهی 850 وات و حتی بیشتر، در شرایط لازم است. همانطور که گفته شد، FSP HYDRO PTM+ 850W از یک خنک کننده هیبریدی بهره می برد؛ به طوری که یک فن و یک بلاک خنک کننده مایع، برای آن در نظر گرفته شده است. اما در صورت استفاده از توانی تا 425 وات، هیچ گونه چرخش و یا نویز صوتی را در کولر احساس نخواهید کرد.

طراحی پیشرفته (با استفاده از ماژول های DC-DC) اجازه می دهد تا راندمان خروجی به مرز 92 درصد برسد. اتصال خنک کننده های مایع از فیتینگ های G1/4" / 12mm استفاده کرده و حتی در HYDRO PTM+ 850W از دیودهای LED RGB نیز استفاده شده است. این دیودها برای کاربران قابل کنترل هستند. استاندارد بازدهی این پاور 80 Plus Platinum بوده و به گفته ی FPS، در صورت لزوم قادر به تحویل جریان تا 1000 وات نیز خواهد بود.

خنک کننده ی مایع آن طراحی Bitspower بوده و کاربران می توانند یک منبع تغذیه 850 وات الی 1000 واتی خنک را با استفاده از  HYDRO PTM+ 850W در سیستم خود راه اندازی نمایند.

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.