کیس Corsair Carbide 175R RGB تنها 60 دلار قیمت دارد!

کمپانی کورسیر یک کیس میان قیمت و اقتصادی جدید را معرفی کرده است. کیس Corsair Carbide 175R RGB برای کاربرانی  طراحی شده است که به دنبال یک کیس میان قیمت اما با کیفیت هستند. در ادامه با Corsair Carbide 175R RGB بیشتر آشنا خواهیم شد.

کیس Corsair Carbide 175R RGB با شناسه ی فنی CC-9011171-WW، دارای برخی ویژگی های 100R و 275R است که با قیمت 60 دلار به فروش می رسد. این کیس 60 دلاری در پنل کناری از متریال های شیشه ای شفاف بهره برده و منبع تغذیه و یکی از ذخیره سازها را می توان در باکس پایینی آن جای داد که از دید پنهان می شود. بخش LED RGB این کیس تنها برای لوگوی جلوی آن تعبیه شده است.

کورسیر 3 عدد جایگاه فن 12 سانتی متری را در کیس Carbide 175R RGB قرار داده است که یکی از آنها با یک فن از پیش نصب شده، پر شده است. این فن نیز دارای LED RGB خواهد بود. کاربران می توانند 2 عدد فن 120 یا 140 میلی متر را در بالای کیس مورد استفاده قرار دهند. در دل Carbide 175R RGB چیز جدیدی مشاهده نشده و به مانند دیگر کیس های معمول، می توانید 2 ذخیره ساز 2.5 یا 3.5 اینچی را در آن قرار دهید.

کیس Carbide 175R RGB

همچنین در پشت مادربرد نیز 2 جایگاه دیگر به منظور نصب ذخیره سازهای 2.5 یا 3.5 اینچی را در اختیار خواهید داشت. در پانال مرکزی جلوی کیس نیز رابط های مرسوم USB 3.0 و جک های صوتی را شاهد هستیم. این کیس شامل فیلتر گرد و غبار برای دریچه های بالا و محفظه منبع تغذیه خواهد بود. در نهایت به رابط 3 پینی که از لوگوی کیس بیرون آمده است اشاره می کنیم که می توانید آن را به هدرهای مادربردهای خود متصل کرده و از SYNC آن بهره مند شوید.

کیس Carbide 175R RGB

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • تو امریکا حقوق ۴ ساعت کار تو فست فود برای یه نوجون ۶۰ دلار چیزی نیست
    اما تو ای ایران که الان براتون دارم تایپ میکنم دلار ۱۴۹۰۰ است یعنی ۱ میلیون تومن
    دقیقا فقر معلوم میشه

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.