MSI کیس های گیمینگ حرفه ای MPG SEKIRA 500 را رونمایی کرد

شرکت MSI به تازگی یک سری جدید از کیس های گیمنگ جدید خود را همراه با ویژگی های سطح بالا را معرفی کرده است که در این سری برای هر سلیقه یک مدل در نظر گرفته شده است. کیس های سری MPG SEKIRA 500 محصولاتی هستند که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد.

کیس های گیمینگ جذاب برای هر سیلقه ای

MSI که ظاهرا از کیس های پیشین خود نظیر MPG GUNGNIR 100 بازخورد مناسبی را دریافت کرده است، اینک یک سری دیگر با نام MPG SEKIRA 500 را در 3 مدل معرفی کرده است. ظاهر 2 مدل نسبتا ساده بوده و از زرق و برق های اضافی در آنها خبری نیست؛ اما یکی از مدل ها از فن RGB در بالا، جلو و پشت بهره می برد (نسخه ی X). همچنین یک نوار RGB نیز در جلوی آن به چشم می خورد که برای کاربرانی که به دنبال نمای ظاهری متفاوت هستند، مناسب خواهد بود.

کیس های MPG SEKIRA 500

تمامی کیس های MSI MPG SEKIRA 500 با الهام از تبر افسانه ای Perun در God of Thunder طراحی شده اند. هر 3 مدل از مهندسی شاسی مشابه بهره برده و پنل های شیشه ای کناری آنها به وسیله یک درگاه ساده قابل باز شدن است. این خانواده به براکت رادیاتور مجهز است که نصب خنک کننده های مایع را بسیار ساده تر می کند.

کیس گیمینگ MSI

در مدل MPG SEKIRA 500X یک هاب RGB تعبیه شده است که می تواند 1 تا 8 نوار LED RGB را آدرس دهی کرده و یک دکمه فیزیکی اختصاصی هم برای این منظورد در جلوی کیس نصب شده است. حتی امکان نصب عمودی کارت گرافیک به همراه مسیر اگزوز تهویه هم در این سری لحاظ شده است. در پایان به امکان نصب واتر کولرهای 120 تا 360 میلی متری در MPG SEKIRA 500 اشاره می کنیم.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.