In Win از کیس فول تاور 925 با ویژگی توازن ورود و خروج هوا رونمایی کرد

شرکت تایوانی In Win کیس جدیدی را با عنوان 925 معرفی کرده که در رده کیس های فول تاور قرار میگیرد و فضای داخلی زیادی را برای نصب قطعات و تجهیزات حرفه ای در اختیار کاربر قرار میدهد.

این کیس با یک طراحی منحصر به فرد روبرو شده و In Win سه جایگاه نصب فن 120 میلی متری در عقب آن برای خروج هوای گرم تعبیه کرده در حالی که در جلوی کیس نیز کاربران میتوانند سه فن 120 میلی متری برای ورود هوا در جلوی کیس نصب کنند. بنابراین میتوان گفت میزان ورود و خروج هوا در این کیس برابر است و سیستم تهویه مناسبی را بوجود میاورد. یک فضای 3.5 اینچی بین پنل پشتی کیس و قسمت نصب فن های پشت کیس ایجاد شده تا این اطمینان به کاربران داده شود که فن ها مزاحمتی برای کارت های توسعه دهنده سیستم یا ورودی و خروجی های عقب کیس ایجاد نمیکنند. کاربر میتواند با باز کردن 4 پیچ دایره ای شکل فن های پشت کیس را جدا کرده و به پنل ورودی و خروجی پشت کیس دسترسی پیدا کند.

پنل های سمت راست و چپ کیس فول تاور 925 In Win نیز از شیشه فشرده ساخته شده است. فضای داخلی کیس In Win 925 نیز دارای طراحی متعارف افقی شکل است که فضای نصب مادربردهایی با ابعاد E-ATX یا کوچک تر در اختیار کاربر قرار میدهد. همچنین کاربران میتوانند کارت هایی به طول حداکثر 42 سانتی متر و کولر پردازنده با ارتفاع نهایتا 20 سانتی متر و یک رایزر عمودی PCIe در این کیس قرار دهند. در بخش پائینی کیس نیز فضای برای نصب منبع تغذیه با طول حداکثر 20 سانتی متر تعبیه شده است. گزینه های نصب ذخیره ساز نیز شامل دو محفظه 3.5 اینچی است که توانایی نگهداری از حافظه های 2.5 اینچی را نیز دارد، دو محفظه 3.5 اینچی و سه محفظه 2.5 اینچی میشود.

در قسمت جلوی کیس به جای 3 فن 120 میلی متری میتوان از دو فن 140 میلی متری نیز استفاده کرد و علاوه بر سه فن 120 میلی متری پشت کیس، در بالای آن نیز میتوان 3 فن 120 میلی متری نصب کرد. ابعاد این کیس نیز 570 x 280 x 608 میلی متر و وزن خالص آن 17.8 کیلوگرم است. پنل جلویی 925 In Win نیز یک پورت USB 3.1 نوع C، دو پورت USB 3.1 نوع A و جک صدای HD را در خود جای داده است. In Win این کیس را از اواخر نوامبر با قیمت 499 یورو وارد بازار میکند.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.