کیس‌های سری Commander G ترمالتیک با شکل و شمایل متفاوت پنل جلویی معرفی شدند

شرکت تایوانی ترمالتیک روز گذشته از کیس‌های جدید در قاب سری Commander G رونمایی کرد که قسمت جلوی آنها دارای سه طراحی متمایز برخوردار است و همچنین هر سه مدل به نورپردازی قابل آدرس دهی RGB مجهز هستند.

کیس‌های Commander G31، G32 و G33 ترمالتیک در حالی از نظر طراحی بخش پنل جلویی با یکدیگر متفاوتند که در دیگر قسمت‌ها و مشخصات آنها هیچ تفاوتی دیده نمیشود. کیس‌های  Commander G در دسته بندی کیس‌های میدتاور ATX قرار میگیرند و فضایی برای قرارگیری 7 اسلات توسعه دهنده را در اختیار کاربر قرار میدهند. در صورتی که یک رایزر کارت گرافیک PCIe نیز در اختیار داشته باشید میتوانید کارت گرافیک سیستم خود را به صورت عمودی در داخل کیس قرار دهید تا نمایی منحصر به فرد از کارت گرافیک ایجاد شود.

بدنه کیس از فلز CPCC ساخته شده و برای پنل سمت راست نیز شیشه فشرده 4 میلی‌متری استفاده شده است. بسیاری از کیس‌های امروزی برای قسمت منبغ تغذیه دارای یک پوشش هستند که به زیبایی بصری کیس میافزاید. کیس‌های جدید ترمالتیک نیز از این ویژگی برخوردارند و به واسطه آن میتوانید تمامی کابل‌های متصل به پاور را مخفی کنید و فقط با یک پنجره کوچکی که در بغل این پوشش تعبیه شده، نمایی از خود پاور ارائه میشود.

برای سیستم تهویه و خنک سازی، کیس‌های سری Commander G ترمالتیک میتوانند یک فن 120 میلی‌متری یا یک فن 140 میلی‌متری را در عقب خود و دو برابر این تعداد فن را در بالای خود جای دهند. در جلوی این کیس‌ها نیز میتوانید از سه فن 120 میلی‌متری، یا دو فن 140 میلی‌متری یا دو فن 200 میلی‌متری به میل خود استفاده کنید. ضمنا اینکه یک فن 200 میلی‌متری RGB به طور پیشفرض بر روی این کیس‌ها نصب شده است.

طول پاور قابل پشتیبانی توسط کیس‌های Commander G 200 میلی‌متر و طول کارت گرافیک قابل نصب در آن 300 میلی‌متر است. در صورتی که قصد نصب عمودی کارت گرافیک را داشته باشید باید توجه کنید که ضخامت آن حداکثر 45 میلی‌متر باشد. همچنین ترمالتیک تذکر داده است که اگر قصد نصب واترکولر در هر یک از این کیس‌ها را داشته باشید (در صورت نصب رادیاتور در بالای کیس)، ارتفاع حافظه رم نیز نباید از 40 میلی‌متر تجاوز کند. ترمالتیک هنوز قیمت و زمان عرضه های کیس‌های Commander G را اعلام نکرده است.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.