مسابقه ویژه سخت افزار برای جام جهانی 2018 روسیه

بیست و یکمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال از شب گذشته رسما با برگزاری مسابقه افتتاحیه بین تیم های روسیه و عربستان آغاز شد. همانند دوره گذشته، تیم ملی فوتبال ایران هم در این مسابقات حضور دارد و فوتبالدوستان ایرانی امیدوارند بازیکنان جوان ایران بتوانند با انجام بازی هایی خوب، خاطراتی خوش از جام جهانی 2018 به جا بگذارند. بسیاری از اپلیکیشن ها و وب سایت ها در این روزها مسابقاتی با موضوع جام جهانی برگزار می کنند و البته همان طور که می دانید ما در وب سایت سخت افزار هم به مناسبت های مختلف مسابقه هایی را با جوایز ویژه تدارک دیده ایم. در نتیجه تصمیم گرفتیم با شروع جام جهانی، مسابقه ویژه سخت افزارمگ به مناسبت این بازی ها را نیز برگزار کنیم.

شیوه شرکت در این مسابقه بسیار ساده است. ابتدا باید یک حساب کاربری در وب سایت ایجاد کرده و وارد حساب کاربری خود شوید (برای ایجاد حساب کاربری از نوار بالای وب سایت در سمت چپ روی آیکون آدمک کلیک کنید). پس از این کار کافیست در بخش کامنت ها، نتیجه سه مسابقه ایران با همگروه های خود را پیش بینی کنید. توجه داشته باشید که هر سه پیش بینی در یک کامنت قرار داده شوند و برای مثال اگر تصور می کنید هر سه بازی ایران با نتیجه 0-0 مساوی به پایان خواهند رسید پیش بینی خود را به صورت زیر در کامنت ها وارد کنید:

ایران مراکش 0-0

ایران اسپانیا 0-0

ایران پرتغال 0-0

برای شرکت در مسابقه تا قبل از آغاز هر بازی ایران در گروه دوم فرصت دارید. در این شرایط اگر نتوانستید نتیجه یک بازی را پیش بینی کنید می توانید با وارد کردن پیش بینی دو مسابقه دیگر باز هم در مسابقه حضور داشته باشید و همین ماجرا در صورتی که تنها قصد پیش بینی یک بازی را داشته باشید هم صادق است. با این حال تعداد بیشتر پیش بینی های صحیح به معنی امتیاز بیشتر در قرعه کشی خواهد بود. پس از پایان بازی های ایران  در جریان بازی های جام جهانی (که ممکن است بیشتر از سه بازی هم ادامه داشته باشد و در این صورت می توانید نتیجه بازی های مرحله حذفی را هم در کامنت های جداگانه وارد کنید) به ازای هر پیش بینی صحیح 10 امتیاز به شما اختصاص خواهد گرفت و در نهایت قرعه کشی بین افرادی که بیشترین امتیاز را به دست آورده باشند برگزار خواهد شد. جوایز این مسابقه طی روزهای آینده به اطلاع شما خواهند رسید. پس برای شرکت در مسابقه پیش بینی نتیجه بازی های ایران در جام جهانی 2018 روسیه زمان را از دست ندهید. حتی می توانید با یک پیش بینی درست نتیجه شانس برنده شدن در این مسابقه را به دست آورید!

(57 رای‌ها)
بارگذاری بیشتر ...

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.