تماشا کنید: خلاصه 5 دقیقه ای کنفرانس نینتندو در E3 2018

از بین شرکت های معتبر بازی سازی جهان و به خصوص تولید کنندگان کنسول های گیمین، نینتندو رویکردی کاملا متفاوت دارد. محصولات این شرکت با گرافیک منحصر به فرد خود همیشه به دور از جدال های پردازشی هستند و به جای رکوردزنی در فریم ریت و جزئیات، به سرگرم کردن هر چه بیشتر کاربران با تمرکز بر بازی به صورت گروهی می پردازند. به همین دلیل کنفرانس این شرکت در نمایشگاه E3 نیز کاملا متفاوت با کنفرانس شرکت هایی مانند مایکروسافت، سونی یا یوبی سافت است. شب گذشته نینتندو همایش اختصاصی خودر در جریان E3 2018 را برگزار و در آن مجموعه ای جدید از ویژگی ها و عنوان ها را در معرض دید عموم قرار داد. آنچه در ادامه مشاهده خواهید کرد خلاصه ای 5 دقیقه ای از مهم ترین موارد معرفی شده در کنفرانس نینتندو در E3 2018 است.

کنفرانس نینتندو را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

- عنوان Super Smash Bros. Ultimate با قابلیت های جدید و مجموعه ای از DLC ها در تاریخ 7 سپتامبر منتشر خواهد شد

- بازی Fortnite که در حال حاضر یکی از محبوب ترین بازی های گروهی جهان به حساب می آید از همین امروز به صورت رایگان برای کنسول سوییچ منتشر شده و کاربران می توانند آن را روی دستگاه های خود اجرا کنند.

- نینتندو قصد دارد بازی Super Mario Party را هم برای کنسول سوییچ منتشر کند. تاریخ انتشار 5 اکتبر تعیین شده است.

- بهار سال 2019 بازی جدیدی با عنوان Fire Emblem: Three Houses برای کنسول سوییچ عرضه خواهد شد که اولین تریلر رسمی آن شب گذشته در کنفرانس به نمایش در آمد.

- از این پس علاقمندان به نینتندو می توانند برای اجرای بازی Super Smash Bros. Ultimate از کنترلرهای گیم کیوب هم استفاده کنند.

- تا پیش از پایان سال 2018 بازی Dragon BallZ برای سوییچ منتشر خواهد شد و تریلری از آن هم به نمایش در آمد.

- و در نهایت مجموعه ای عنوان های جدید برای کنسول سوییچ قرار است بین ماه های پایانی سال 2018 و بهار سال 2019 توسط استودیوهای بازی سازی کوچکتر منتشر شوند که از جمله آنها می توان به Daemon x Machina، Overcooked 2، Killer Queen Black، Hollow Knight و Final Remix اشاره کرد.

(19 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.