نسل جدید لپ تاپ های گیمینگ Gigabyte Aero

گیگابایت نسل دوم لپ تاپ های Aero خود را در کامپیوتکس معرفی کرد و در هر دو Aero 15 و Aero 17 شاهد عملکرد خوبی از GPU CPU بوده ایم. با استقبال خوب و پیش فروش بالای این دو مدل در نهایت ابتدا Aero 15 و پس از آن Aero 17 در تابستان ارائه خواهند شد. در ادامه به جزییات بیشتر خواهیم پرداخت.

بر اساس گزارش های منتشر شده مشخص شد که در ماه ژوئن پیش فروشی از سوی فروشندگان آغاز شد و دو لپ تاپ ذکر شده Aero به زودی به بازار عرضه خواهند شد. در نتیجه شاهد عملکرد خوب این سری لپ تاپ های جدید گیگابایت خواهیم بود و انتظارها به پایان خواهد رسید. در این سری لپ تاپ ها شاهد قابلیت های بصری فوق پیشرفته ای خواهید بود و این محصول با نمایشگر OLED با کیفیت 4K UHD در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

این سری از لپ تاپ ها از نرخ بازسازی تصویر 240 هرتز بهره برده اند و قیمت آن ها از 1900 دلار تا 2300 دلار خواهد بود. از سوی دیگر در این سری از لپ تاپ ها از کارت گرافیک های GTX 1660 Ti یا RTX 2070 Max-Q استفاده شده است. همانطور که اشاره کردیم این سری محصولات از CPU و GPU قدرتمندی بهره برده اند در نتیجه نظر بسیاری را به خود جلب خواهند کرد. در نهایت Aero 15 و Aero 17 خیلی زودتر از بقیه محصولات کامپیوتکس به بازار عرضه شده و در اختیار مشتریان و فروشندگان قرار خواهند گرفت.

(5 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.