انتخاب برندهای برتر در نظر سنجی سخت افزار

دوستان و همراهان همیشگی وب سایت "سخت افزار"، مفتخریم که اولین نتایج بخش تازه تاسیس وب سایت را خدمت شما سروران اعلام نمائیم. وب سایت سخت افزار در راستای افزایش نظر سنجی کاربران در محیط های غیر تجاری و بی طرف، اقدام به برگزاری نخستین نظر خواهی از کاربران خود نمود.

در این بخش و به عنوان نخستین گام، دو سخت افزار اصلی ساختار یک کامپیوتر یعنی منبع تغذیه (Power-PSU) و کیس (Case) را در آزمون محک نظر سنجی قرار دادیم. هدف اصلی وب سایت سخت افزار از چنین اقدامی ایجاد فضای مناسب با هدف ابراز عقیده و اعلام برندهای برتر در حوزه های یاد شده، از سوی کاربران بود. به عنوان دومین هدف خود می توانیم از آگاهی برندهای تولید کننده، شرکت های وارد کننده، واحد های خدمات و پشتیبانی فنی از سطح رضایت کاربران خبر دهیم. واضح و مبرهن است که نظرات کاربران در صدر الویت های یک برند و هم پیمانان آن خواهد بود. امید آن می رود که با توجه به نظرات شما عزیزان، رقابت در بین محصولات تولیدی افزایش یافته و شرکت ها بیش از پیش به اهمیت خدمات پس از فروش خود پی ببرند.

چرا کیس و منبع تغذیه؟

همانطور که می دانید به عنوان اولین قدم در راستای انتخاب سخت افزارهای برتر از دیدگاه کاربران، کیس و منبع تغذیه را انتخاب نمودیم. مطالبی که در اختیار شما عزیزان قرار گرفت تنها به منزله یک نظر سنجی نبوده و در طی آن سعی به بالا بردن آگاهی از الویت ها و توجه به عوامل تاثیر گذار نهادیم. تمامی عواملی که در یک انتخاب صحیح و اصولی می بایست مد نظر و ارجح باشد، به طور ساده بیان شده و کاربران به خوبی از آنها آگاهی یافتند. هر چند که در بین عزیزان و خوانندگان وب سایت سخت افزار، افراد متبحر و تخصصی نیز بسیار است. کیس و منبع تغذیه جزو معدود قطعاتی هستند که دست تولید کنندگان به منظور طراحی آنها باز است و کمپانی ها در انتخاب متریال، کیفیت قطعات الکترونیکی، کیفیت تولید و استفاده از فناوری و استانداردهای متعدد خود مختار هستند.

نشان جدید وب سایت سخت افزار

وب سایت سخت افزار در راستای تقدیر و معرفی برند برتر از دیدگاه شما عزیزان، یک لوگوی جدید را به مجموعه نمادهای خود افزون کرده و در پایان هر نظر سنجی به برند برتر اعطا می گردد. این Award بدون دخالت وب سایت سخت افزار و تنها به دلیل آرای ماخذ از کاربران گرامی به برند و یا برندهای برتر تقدیم خواهد شد.

برند برتر (کیس)

نخست به انتخاب برترین برند در حوزه تولید کیس می پردازیم.  شایان ذکر است که این انتخاب تنها منوط به وجود محصولات برندها در بازار داخلی بود.

نکته: برخی از شما عزیزان و کاربران محترم در نظرات خود به دو برند رای داده اند. از آنجایی که انتخاب دو برند از سوی یک کاربر بلامانع بوده و خواهد بود، یک رای برای هر یک از برند های منتخب این عزیزان ثبت شده است.

در قسمت انتخاب برترین کیس، برندهای زیر به ترتیب الویت به عنوان برترین ها انتخاب شدند:

برندهای برتر

رتبه نخست: کولر مستر (Cooler Master)

رتبه دوم: گرین (Green)

رتبه سوم: کورسیر (Corsair)

رتبه چهارم: دیپ کول (Deep Cool)

 

برند برتر منبع تغذیه (Power)

در مرحله دوم به انتخاب برترین برندهای پاور از نظر شما کاربران عزیز می پردازیم.

برند های برتر

رتبه نخست: کولر مستر (Cooler Master)

رتبه دوم: گرین (Green)

رتبه سوم: انرمکس (Enermax)

رتبه چهارم: اِی  وی جی ای (EVGA)

رتبه پنجم: کورسیر (Corsair)

 

برندهای برتر و انتخاب نهایی

همانطور که ملاحظه فرمودید، دو برند کولر مستر (Cooler Master) و گرین (Green) به عنوان برندهای برتر، رتبه های اول و دوم را به خود اختصاص دادند. با عرض تبریک به دو کمپانی و دست اندرکاران آنها، کمپانی کولر مستر (Cooler Master) را به عنوان برنده ی نهایی نشان "انتخاب برند برتر از نظر کاربران سخت افزار" اعلام می داریم. نشان زیر از طرف وب سایت سخت افزار به این برند (کولر مستر (Cooler Master) ) تعلق می گیرد. با تشکر از تمامی کاربران و همراهان همیشگی وب سایت سخت افزار.

 

(15 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • گرچه من به گرین رای داده بودم ولی خب اینکه با رای اکثریت کولر مستر اول شد یعنی واقعا جز بهترینهای بازار هست و با این کار سخت افزار کاملا موافقم امیدوارم بقیه قطعات وحتی گوشیها هم در این نظرسنجی شرکت کنند

  0 پاسخ
 • کولرمستر حقش بود:-bdمخصوصا پاوراش

  1 پاسخ
 • حسین

  به نظرم نظرسنجی خیلی ناقص بود
  یعنی جایی برای ثبت نبود و نتایج از نظرات برداشته شده که خودش جای بحث داره ;)
  تعدادی از مارکای معروف اصلا نیستن =))=))

  انگار فقط خواستین که یه کاری انجام داده باشین ولی به چهارچوب و قواعدش فکر نکردین

  ببخشین رُک میگم چون توقع از شما بالاست;)

  0 پاسخ
 • دوست عزیز شما بهتر بود پیش از نظر دادن نظر سنجی ها را مطالعه می کردید.این نظر سنجی ها 1 هفته به طول انجامید.شیوه رای گیری در مطالب اعلام شده است که شما متاسفانه مطالعه نکردید.همه کاربران آزاد بودند که هم رای داده و هم در مورد برند مد نظر خود صحبت کنند.خوشبختانه مشارکت هم در سطح مطلوبی بود و مجددا تشکر می کنیم از کاربران عزیز.اینکه چه برندهای انتخاب شوند هم آزاد بود و هیچ محدودیتی وجود نداشت.هر کاربر می توانست به برند مورد علاقه خود رای دهد.تنها شرط نظر سنجی وجود برندها در ایران بود.

  1 پاسخ
 • مهدی

  باورم نمیشه Corsair آخر شده

  0 پاسخ
 • با همه این او گارانتی کولر مستر اندازه گرین معتبر نیست.

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.