حال وقت خرید AMD Ryzen Threadripper 1900X است!

پردازنده های سری AMD Ryzen Threadripper یکی از مناسب ترین شیوه های استفاده از CPUهای ZEN هستند؛ این محصولات برای سیستم های ایستگاه کاری و رندرینگ، طراحی شده اند. اینک ای ام دی به طور رسمی اعلام کرده است که قیمت یکی از برترین های نمونه های نخست یا همان سری اول از این گروه موسوم به AMD Ryzen Threadripper 1900X را به صورت بسیار ویژه کاهش داده است.

این کاهش قیمت تا مرز 300 دلار پیش رفته و حال خرید AMD Ryzen Threadripper 1900X را بسیار لذت بخش و مقرون به صرفه کرده است. یکی از برجسته ترین برتری های AMD به نسبت مدل های مشابه از Intel، قیمت پایین به نسبت رقیب است. حال AMD در اقدامی که مشابه آن را در گذشته نیز مشاهده کرده ایم، AMD Ryzen Threadripper 1900X را به 300 دلار کاهش داده است.

پردازنده Threadripper 1900X در ابتدا با قیمت 550 دلار راهی بازار شده بود؛ Threadripper 1900X دارای 8 هسته و 16 رشته پردازشی بوده و در لیتوگرافی 14 نانومتری تولید شده است. در مجموع کش های اصلی شامل L2 و L3، تا 20 مگابایت حافظه در آن به خدمت گرفته شده است. با تکیه بر فناوری XFR، فرکانس آن به حداکثر 4.2 گیگاهرتز رسیده و پایه فرکانسی 3.8 گیگاهرتز را به نمایش می گذارد. امیدواریم که این کاهش قیمت در بازار ایران نیز اعمال شود.

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • سورنا

  برای ما ایرانی ها فرقی نمی کنه قیمت این پردازنده تو ایران اگه خیلی اومده باشه پایین فقط ده دلاره، پارسال یک سیستم گیم مناسب دو میلیونو پونزده هزار تومان بود الان خیییییلی راحت پنج میلیون رو هست. اینم زندگیه که ما داریم؟

  0 پاسخ
 • متاسفانه اینجا (ایران) 300 دلار هم خودش خیلی! ضمن اینکه نمیدونم چه حکمتی که مادربردهای این سری CPU قیمتش سر به فلک کشیده تو ایران! من پارسال همین موقع 1 تومن پول مادربرد این سری رو دادم. الان همون 4 تومن شده :|

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: AZERILA

  پارسال دلار 3500 بود الان 15 تومن ..

  0 پاسخ
 • وقت پارتی AMD باز هاست هرچند بعید میدونم توی ایران قیمتشو بیارن پایین ..ارزونتر میخرن لاشیا گرونتر میفروشن به ملت به قیمت همون 550 دلار سابقش یا حتی بیشتر ......

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.