AMD پردازنده پرفروش Ryzen 5 2600X را به زیر 200 دلار آورده است!

روند کاهش قیمت پردازنده های AMD همچنان ادامه دارد؛ پس از کاهش قیمت چند نمونه میانی از سری نخست ZEN، اینک به دنبال کاهش قیمت مدل های دیگر رفته است؛ اینک نوبت به یک پردازنده دیگر از نسل دوم رسیده است که AMD با کاهش قیمت آن، دل کاربران را بدست آورد.

این پردازنده چیزی نیست جز AMD Ryzen 5 2600X که پردازنده ای 6 هسته و دوست داشتنی از سری Mainstreamهای نسل دوم ای ام دی است که جزو مدل های میان قیمت و محبوب این شرکت به شمار می رود؛ علت کاهش قیمت گستره AMD چیزی نیست جز نزدیک شدن به زمان عرضه پردازنده های Ryzen 3000 که در 3 نمونه دسکتاپ، APU و سرور (EPYC) راهی بازار خواهند شد.

AMD Ryzen 5 2600X

پردازنده AMD Ryzen 5 2600X زین پس با قیمت های 180 الی 185 دلار عرضه شده و چندین فروشگاه بزرگ آنلاین نظیر Newegg نیز این کاهش قیمت را اعمال کرده اند. Ryzen 5 2600X دارای 6 هسته و 12 رشته پردازشی است؛ همچنین فرکانس های هسته ی آن از 3.6 گیگاهرتز به حداکثر 4.2 گیگاهرتز می رسد. این محصول دارای 16 مگابایت کش L3 بوده و به همراه خنک کننده Wraith Spire عرضه می گردد. امیدواریم تا این کاهش قیمت ها در بازار داخلی ایران نیز مشاهده شود!

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • :pسیستمی دارم ای ام دی اتلن ، الان بیش از هجده سالشه هنوزم توش فیلم ادیت میکنم!!! ،،،بنظر من در عمل ای ام دی قویتر از بنچمارکاشه!!!

  0 پاسخ
 • احتمالا تا ذوب نشه یا نترکه همچنان ازش کار میکشی:emoji1

  0 پاسخ
 • بابا دم AMD واقعا گرم...هوای مشتریاشو همیشه داشته و داره=smile=smile
  180 دلار واقعا مفته واسه این پردازنده:x:x:x
  یادم نمیاد اینتل عوضی هیچوقت از این دست و دل بازیا کرده باشه:smiley0:smiley0

  2 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.