اینتل قیمت پردازنده Intel Core i7-8700K را کاهش داد

چندیست که AMD در پی ورود پردازنده های Ryzen 3000 قیمت پردازنده های نسل دوم و اول خود را کاهش داده است؛ در همین حال اینتل که عمدتا نیازی به کاهش قیمت نمی بیند، به تازگی قیمت چند پرچمدار از جمله یکی از پرچمداران نسل 8 را کاهش داده است.

کاهش قیمت پردازنده Intel Core i7-8700K رقم خورد

پردازنده ی Intel Core i7-8700K از پرچمداران نسل هشتم اینتل است که دارای 6 هسته و 12 رشته ی پردازشی بوده و از 12 مگابایت حافظه کش هوشمند بهره می برد. این محصول برای کاربردهای بسیار از بازی گرفته تا رندرینگ و 3D توصیه می شود. Intel Core i7-8700K زین پس با قیمت 345 دلار به فروش می رسد.

به طور پیش فرض، Core i7-8700K با فرکانس پایه ی 3.7 گیگاهرتز آغاز به کار کرده و در صورت نیاز تا فرکانس 4.7 گیگاهرتز نیز پیش می رود. فرکانس بالای این پردازنده، آن را به نسبت بسیاری از مدل های AMD برتر کرده است. همچنین پسوند K نشان دهنده ی ویژگی اورکلاک این تراشه است. این پردازنده دارای گرافیک داخلی Intel UHD Graphics 630 نیز خواهد بود. به هر حال اینتل به دلیل فشار بر خطوط تولید 14 نانومتری های خود، نیازی به کاهش قیمت ندارد؛ با این وجود بدش نمی آید که در برخی از نقاط جهان فروش بالاتری را کسب کند.

(4 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • به زودی شدیدا نیاز پیدا میکنه به کاهش قیمت تمام پردازنده هاش با این گندهایی که بالا اورده=))=))
    دوران غرور بیجا و آقایی اینتل کم کم داره تموم میشه:-)):-)):-))

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.