با سریع‌ترین تلفن‌همراه موجود در بازار آشنا شوید

دیروز بود که کوالکام به صورت رسمی از پردازنده رسمی جدید خود با نام Snapdragon 865 رونمایی کرد و همین موضوع باعث شد تا درب جدیدی به سوی شرکت‌های تولید کننده تلفن همراه به دلیل قابلیت و ویژگی‌های خاص این پردازنده باز شود.

هنوز هیچ تلفن همراهی به صورت رسمی از این پردازنده استفاده نکرده است ولی تلفن‌های محدودی هستند که به این پردازنده به صورت آزمایشی مجهز شده‌اند تا شاهد حضور قدرت اسنپدراگون 865 در آن‌ها باشیم. اسنپدارگون 865 نسبت به 855 حدود 25 درصد از نظر پردازشی بهبود یافته است اما اگر 25 درصد بهبود در باز کردن برنامه‌های تلفن همراه شما احساس نمی‌شود می‌توانید تغییر واقعی را در بخش گرافیکی بازی این پردازنده ببینید. با استفاده از قابلیت جذاب elite gaming حالا اسنپدارگون 865 قادر است تا به بازی‌های رنگ تازه‌ای ببخشد. وجود ویژگی Game Color Plus در elite gaming باعث می‌شود تا رنگ بندی بازی شما مقداری vivid تر شده و کنتراست بالاتری نسبت به قبل داشته باشد.

مورد جذاب در اسنپدراگون 865 به بخش آپدیت درایور آن برمی‌گردد. بله درست متوجه شدید پردازنده‌های موبایل نیز حالا همانند پردازنده‌های کامپیوتری دارای درایور برای بروزرسانی هستند که آن را می‌توانید از طریق گوگل پلی دریافت و نصب کنید. اما بخش بازی و گیمینگ تنها یکی از بخش‌های جذاب این پردازنده می‌باشد. اگر متوجه باشید می‌دانید که دوربین در سال 2019 به یک بخش مهم در تلفن‌های همراه تبدیل شده است و اسنپدراگون 865 نه تنها از فیلم برداری 4K با سرعت 30 و 60 فریم پشتیبانی می‌کند، بلکه قادر به ضبط ویدیو‌های صحنه آهسته با سرعت 120 فریم با کیفیت 4K می‌باشد. همچنین برخلاف تلفن‌های امروزی که قادر به ضبط چند ثانیه‌ای ویدیو‌های صحنه آهسته 960 فریم هستند. با استفاده از اسنپدراگون 865 قادر خواهید بود تا به صورت ادامه دار تا حدود 10 دقیقه ویدیو‌های 960 فریم ضبط کنید.

موارد خیلی زیاد دیگری در مورد این پردازنده جدید اسنپدارگون وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم در ادامه ویدیو زیر را تماشا کنید.

نظر شما چیست؟ آیا دوباره شاهد حضور بهبود‌های فراوان در بخش سخت افزاری برای تلفن‌های همراه خواهیم بود؟

(16 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.