اشتباه تاسف بار Colorful در کپی برداری از EVGA!

شرکت چینی Colorful بزرگترین توزیع کننده سخت افزار در کشور چین است که البته همواره شاهد ارائه سخت افزارهایی عجیب دست کم از نظر ظاهری توسط آن هستیم. اتفاقی که به تازگی نام کالرفول را بر سر زبان ها انداخته است، یک اشتباه عجیب است که حتی احتمالا به طور نیمه عمدی توسط کارمندان این شرکت روی داده است.

در وب سایت های رسمی بسیاری از کمپانی ها، بخشی با نام "درباره ما" یا About Us وجود دارد که چکیده ای از اطلاعات اصلی کمپانی و فرآیند های آن را شفاف سازی می کند. کالرفول به تازگی اطلاعاتی را در این صفحه منتشر کرده است که دقیقا کپی کلمه به کلمه از صفحه مشابه، در وب سایت EVGA است! این مسئله تا حدودی خنده دار و باعث سرافکندگی Colorful است و شاید اشتباه یک کارمند مسئول نگهداری و بروزرسانی صفحات اینترنتی این شرکت باشد که از سر بی حوصلگی، کلمه به کلمه صفحه ی مشابه در وب سایت EVGA را کپی کرده است!

این کپی برداری حتی با غلط های نگارشی نیز روبرو بوده و علاوه بر آن، اشتباهات دیگر از جمله سرویس های خاص EVGA همچون ارائه پشتیبانی 7/24 نیز عینا کپی شده است که در زمره سرویس های Colorful نیست. حتی یکی از بدترین بخش های آن، معرفی کردن دفتر این شرکت در بخش دیگری از جهان است!

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.