داغ داغ: نام تجاری AREZ به جای ASUS در کارت گرافیک های AMD!

در نهایت ایسوس به طور رسمی نام تجاری جدید خود برای کارت گرافیک های AMD را معرفی کرد؛ هر چند که شایعاتی تا پیش از نام AREZ را نوید می داد، اما ایسوس اینک به طور رسمی به تائید این نام پرداخته است. از زمان ارائه برنامه تجاری NVIDIA GPP، چندین شرکت از جمله گیگابایت، ایسوس و ام اس آی بدان پیوسته و نام تجاری AMD را در کنار عناوین اختصاصی NVIDIA قرار نمی دهند.

با وجود مخالفت هایی که در بخش های گوگون جهان به وجود آمده و حتی شرکت هایی از جمله دل، اچ پی و لنوو که بدان نپیوسته اند، اما ظاهر غول های سخت افزاری جهان ترجیح داده اند تا از برنامه NVIDIA تبعیت کرده و به سمت آن متمایل شده اند! ایسوس بیش از 10 سال است که در زمینه تولید کارت گرافیک با این شرکت در ارتباط است؛ اما خوشبختانه تمامی کارت گرافیک های AREZ از ویژگی های ایسوس به طور کامل بهره مند بوده و تنها نام تجاری آن است که متفاوت خواهد بود.

تکنیک های خاص ایسوس در تولید کارت گرافیک، از جمله Auto-Extreme و Super Alloy Power II برای سیستم تولید و قطعه، فن های Wing-Blade IP5X و رابط های بسیار مهم GPU Tweak II و plus Radeon Software Adrenalin Edition از جمله مواردی است که ایسوس همچنان برای کارت گرافیک های مبتنی بر AMD ادامه داده و خون خود را در آنها جاری کرده است. کارت گرافیک های ASUS AREZ از ماه مه سال 2018 راهی بازارهای جهانی خواهند شد که جایگزین مدل های فعلی با یک نام تجاری جدید هستند.

(8 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • میگم تغییری تو ظاهر گرافیک ها هم لحاظ میشه؟!یا فقط همون برچسب استریکس تبدیل به arez میشه ؟!
    و اینکه مهندس آریایی خط 5 گوناگون رو گوگون نوشتین

    0 پاسخ
  • چه اسم شاخیB-)آدم یاد God of War1 میوفته

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.