فندقی با نام PowerColor Radeon RX Vega 56 Nano Edition

چندی پیش به کارت گرافیکی موسوم به RX Vega NANO اشاره کردیم؛

((در جریان نشست معرفی پردازنده های AMD Ryzen2000 در مونیخ، کمپانی پاور کالر(PowerColor)  با شیطنت اقدام به معرفی یک کارت گرافیک کوچک با نام PowerColor Radeon RX Vega Nano کرده بود؛ برای آشنایی با آن کمی به عقب تر باز می گردیم، آقای راجا کادوری در SIGGRAPH 2017 یک کارت گرافیک مشابه را در دست داشت که به واقع نمونه رفرنس از RX Vega Nano بود. 

این کارت گرافیک تا کنون به طور رسمی معرفی نشده و اطلاعات چندان زیادی از آن در دست نیست. PowerColor Radeon RX Vega Nano فاقد مکعب نورانی در گوشه محصول بوده و در بخش کولر نیز تفاوت هایی را با مدلی که تا پیش از این دیده بودیم، دارا خواهد بود.   افزون بر یک اتصال 8 پین همیشگی، یک اتصال 6 پین اضافی نیز در آن تعبیه شده است که حاکی از مصرف بالای جریان خواهد بود که یک کولر با این ابعاد کمی سوال برانگیز است! PowerColor هنوز اشاره ای به عرضه عمومی این کارت گرافیک کوچک نکرده است.))

حال مطلع شده ایم که PowerColor تصمیم به ارائه این کارت گرافیگ در جریان نمایشگاه کامپیوتکس 2018 گرفته است. در نتیجه احتمالی پس از معرفی رسمی آن، شاهد عرضه محصول هستیم. این محصول را می توانید با نام کامل PowerColor Radeon RX Vega ’56’ Nano Edition بشناسید.

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.