اینتل درایورهای گرافیک جدید ویندوز 10 را منتشر کرد

نسخه 25.20.100.6326 درایورهای گرافیک اینتل برای ویندوز 10 چیز زیادی برای ارائه ندارد. اما اگر قصد امتحان بازی‌هایی را دارید که اخیراً منتشر شده‌اند، آن‌ها تجربه بازی کردن را برای شما کمی بهتر خواهند کرد.

متأسفانه این بار ویژگی جدیدی برای بررسی کردن وجود ندارد؛ اما اگر شما از DirectX 11 استفاده می‌کنید، درایورها شامل برطرف شدن رندر کردن اشتباه موارد بازی در FIFA 19 می‌شوند. آن‌ها همچنین پشتیبانی راه اندازی را برای Pathfinder: Kingmaker و Battlerite Royale فراهم خواهند آورد.

لیست پردازنده‌های مورد پشتیبانی را نیز نسل هفتم و هشتم پردازنده‌ای اینتل با گرافیک 610 UHD  یا بهتر و نسل ششم پردازنده‌ها با گرافیک 510 HD و جدید‌تر را شامل می‌شود. این لیست همچنین پردازند‌های سه نسل اخیر با گرافیک Iris Pro اینتل، به همراه Xeon ،Pentium و پردازند‌ه‌های Celeron  را با گرافیک 500 HD و بالاتر را در خود جای می‌دهد.

در کمال تعجب، به‌روزرسانی منتشر شده، درایورهای صدا را از نسخه ارائه‌شده در به‌روزرسانی آخر آگوست، یعنی نسخه 10.25.00.10 به نسخه 10.25.00.9 برگردانده است. بر اساس گزارش‌ها از هفته گذشته، بعضی از درایورهای صدای اینتل (10.25.0.3 تا 10.25.0.8) سبب ایجاد مشکلاتی برای کاربرانی که سعی بر نصب به‌روزرسانی اکتبر ویندوز 10 داشته‌اند می‌شده است. با توجه به اینکه این مشکلات در  نسخه 10.25.00.10 برطرف شده بودند، این بازگشت به عقب کمی گیج‌کننده به نظر می‌رسد. 

با در نظر گرفتن پتانسیل وجود مشکلات در این نسخه منتشرشده، درایورها ممکن است به خوبی با به‌روزرسانی اکتبر ویندوز 10 کار نکنند. البته در همین حال مایکروسافت توزیع این به‌روزرسانی را متوقف کرده است و امید است که افراد زیادی آلوده نشده باشند. 

برای به‌روزرسانی درایورهای خود، اینتل به شما توصیه می‌کند که از  Intel Driver & Support Assistant استفاده کنید تا در جریان جدیدترین نسخه‌ها از درایور‌های منتشرشده توسط کمپانی قرار گیرید.  

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • سیستمم شامل i5 6600 و z170 و کارت 1070. اما وقتی میخام این درایور رو نصب کنم میگه که سیستم شما حداقل ها رو نداره.

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.