درایور گرافیکی جدید GeForce 417.01 WHQL از سوی انویدیا منتشر شد

کارت گرافیک های جدید به همراه بازی های جدید، باعث شده است تا معرفی درایورهای جدید به منظور افزایش عملکرد نقطه ای، توسط AMD و NVIDIA با سرعت بیشتری همراه باشد. انویدیا که زمان زیادی از معرفی آخرین درایو آن نمی گذرد، درایور جدید NVIDIA GeForce 417.01 WHQL را برای بخش گیمینگ و جیفورس منتشر کرده است.

یکی از ویژگی های این درایور، بهبود پردازش در کارت گرافیک های این شرکت، به منظور اجرای بازی Darksiders III است. همچنین پشتیبانی از SLI برای Artifact نیز به این درایور افزوده شده است. درایور جدید NVIDIA GeForce 417.01 WHQL دارای ویژگی های دیگر، از جمله بهبود عملکرد فرکانس بالای 30 هرتز در برخی از مانیتوهای 4K/UHD، که البته نیاز اولیه، یعنی درگاه های DisplayPort HBR2 و HDMI 2.0 را به همراه دارند. طبق گزارش ها، تکنیک G-Sync در برخی از بازی ها، پس از خروج قطع شده و باید مجددا آن را راه اندازی کرد که در این درایور این مشکل نیز مرتفع شده است.

عدم عملکرد صحیح Frame Rate Limiter 2 در برخی نمونه ها نیز با این درایور از بین خواهد رفت. همچنین خطای پیام "Event ID 14" هنگامی که CSM در برنامه راه اندازی UEFI غیرفعال شده است نیز توسط درایور جدید NVIDIA GeForce 417.01 WHQL از بین خواهد رفت. به هر حال بهتر است که برای انجام بهینه بازی های روز، درایور درایور جدید NVIDIA GeForce 417.01 WHQL را برای کارت گرافیک های انویدیا نصب نمایید. این درایور را می توانید هم اینک از وب سایت سخت افزار به صورت مستقیم دانلود نمایید.

دانلود مستقیم درایور جدید NVIDIA GeForce 417.01 WHQL

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.