داغ داغ: مشخصات RTX 2060 کاملا لو رفت!

با لو رفتن تصاویر و مشخصات یکی از کارت گرافیک های RTX 2060 سفارشی با نام Gigabyte GeForce RTX 2060 OC، برخی از مشخصات فنی این محصول منتشر شده است. کارت گرافیک RTX 2060 از این نظر اهمیت دارد که به عنوان یک میان قیمت از نسل Turing، می تواند فناورهای RTX را در اختیار کاربران قرار دهد. کارت گرافیک Gigabyte GeForce RTX 2060 OC با یک کولر ساده و متوسط، نیروی مورد نیاز خود را تنها از طریق یک درگاه 8 پین تامین می کند؛ اما این احتمال وجود دارد که مدل مرجع به یک درگاه 6 پین نیاز داشته باشد.

این کارت گرافیک دارای 6 گیگابایت حافظه GDDR6 بوده و از سیلیکون GU 106 استفاده می کند. این کارت گرافیک جایگزین GTX 1060 با سیلیکون GP 106 و 6 گیگابایت حافظه خواهد شد که به عنوان پر فروش ترین محصول این کمپانی و حتی کارت گرافیک های دسکتاپ و بازی، نام خود را به ثبت رسانده است.

کارت گرافیک RTX 2060 با 1920 هسته CUDA و تعداد 30 واحد CU طراحی شده است. در حال حاضر اطلاعاتی از تعداد احتمالی هسته های Tensor و RT در این مدل بدست نیامده است. ظاهرا زمان چندانی به معرفی این محصول باقی نمانده است. از سوی دیگر می دانیم که در CES 2019 شاهد معرفی کارت گرافیک کلاس لپ تاپ از سری GeForce RTX خواهیم بود.     

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.