تصاویر کارت گرافیک GALAX GeForce GTX 1660 Ti لو رفت!

کارت گرافیک های GeForce GTX 1660 و GeForce GTX 1660 Ti، محصولاتی جدید با معماری Turing هستند که به دلیل عدم استفاده از هسته های RT و TENSOR، دارای قیمت های به مراتب کمتری از سری RTX 20 هستند؛ حال با تمام اطلاعاتی که تا کنون منتشر شده است، از وجود هر 2 کارت گرافیک مطمئن بوده و می دانیم که زمان چندانی تا عرضه آنها باقی نمانده است.

در همین حال تصاویر لو رفته از یک کارت گرافیک GALAX GeForce GTX 1660 Ti حاکی از آن است که با محصولی 100 درصد واقعی روبرو هستیم؛ کارت گرافیک فوق، از نوع اورکلاک کمپانی بوده و دارای 6 گیگابایت حافظه GDDR6 است. همانطور که بر روی بسته بندی نیز درج شده است، خروجی های گرافیکی کارت گرافیک GALAX GeForce GTX 1660 Ti شامل HDMI، DVI-D و Displayport خواهد بود.

کارت گرافیک GALAX GeForce GTX 1660 Ti

عرضه ی میان رده های رو بالایی نظیر GeForce GTX 1660 و GeForce GTX 1660 Ti می تواند ضمن تنوع در بازار، وضعیت مالی و سهام انویدیا را نیز مورد عنایت و رحمت خویش قرار دهد! در صورتی که قصد خرید یک کارت گرافیک جدید را دارید، توصیه می کنیم که برای عرضه محصولات فوق کمی صبر کنید.

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان

  در صورتی که قصد خرید یک کارت گرافیک جدید را دارید، توصیه می کنیم که برای عرضه محصولات فوق کمی صبر کنید.

  البته اگه دلال های نامحترم بذارن یه چیزی گیر مردم بیاد
  برای مثال فقط کافی بود گفته بشه انویدیا از فری سینک پشتیبانی میکنه ، دلال های گرامی ضمن صفر کردن موچودی بازار مانیتور 2 تومنی رو طی چند روز کردن 5500
  برای اینم دلال بفهمه قدرتش از 1060 بیشتره به همون نسبت قیمت رو بالا میبره

  1 پاسخ
 • به متاسفانه حق باشماست :smiley0

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.