بنچمارکهای کارت گرافیک AMD Radeon VII در 33 بازی و مقایسه آن

کارت گرافیک AMD Radeon VII که به تازگی معرفی شده است، در حال کمرنگ شدن در جایگاه گیمینگ خود بوده و یا مبدل به یک کارت گرافیک هیبریدی شده است... هر چند که در زمان معرفی، خانم "لیزاسو" اعلام کرده بود که با یک کارت گرافیک مخصوص بازی و با عملکردی نزدیک به RTX 2080 از نظر فریم روبرو هستیم، اما این کمپانی همان تعداد محدودی که از AMD Radeon VII تولید کرده بود را به سمت و سوی رندرینگ خواهد برد.

هیبریدی کردن یک کارت گرافیک، می تواند ریسک بزرگی از نظر جلب توجه گیمرها را در پی داشته باشد؛ با این وجود کاربرانی که رندرینگ را در کنار بازی انتخاب کرده اند، می توانند AMD Radeon VII را به عنوان محصولی ایده آل خریداری نمایند. ویدویی را به تازگی مشاهده کرده ایم که به صورت تخصصی، کارت گرافیک AMD Radeon VII را در 33 بازی بررسی کرده و بنچمارکهای آن نیز به تصویر کشیده است.

نکته جالب توجه، مقایسه نتایج بدست آمده با کارت گرافیک های GTX 1080 Ti، RTX 2080 و VEGA 64 است. در ادامه از شما دعوت می کنیم که این ویدیوی جالب را از دست ندهید.

(7 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • تو خارج مثل قند کارت گرافیکو اینجور چیزا میخرن تست میکنن میندازن اونور اونقوقت ما ...

  0 پاسخ
 • مهمان

  در پاسخ به: متین

  وسایل الکتریکی آره ولی یه چیزایی مثل تحصیل که اینجا تقریبا رایگانه ، اونجا پدر طرف درمیاد
  اینجا خرید ماشین سنگینه اونجا نگهداری و استفاده از ماشین ، اینجا مواد غذایی و خدمات ارزونه اونجا اصل خرجشون این چیزاست ، این نیست که فکر کنید یارو ۱۰۰۰ دلار میگیره گوجه هم میخره ۴ تومن بقیه ش هم میده آیفون حال میکنه
  نوع اقتصاد در دو طرف فرق میکنه تو کشوری مثل ما با رایگان کردن و سوبسید رو مایحتاج میخوان رفاه نسبی ایجاد کنن تو کشورهای غربی با حقوق ، این میشه که یه حالت لی لی پوتی درست میشه و مشکل وقتی ایجاد میشه که کالایی از اونطرف بیاد اینور چون با احتساب درآمد و مخارج زندگی اونور قیمت گذاری شده میاد اینجا برا ما سنگین میشه ، از اونطرف کالایی که از اینجا میره اونور چون با مخارج و درآمد اینجا تنظیم شده برا اونا خیلی ارزون میشه
  این موضوع باید درست بشه که خواستن با هدفمندی به سمت اصلاحش حرکت کنن ولی خراب کردن

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: مهمان

  به همون مقدار امکانات کمتر و مشکلات آموزشی بیشتری دارن دانشگاه های ایران.اونور فقط مشکل پولشه دیگه همه چیز خیلی بهتر قابل مقایسه نیست. چی میگی بابا.کسی دانشگاه رفته باشه اینا رو میدونه.(بدترین قسمت هم خوابگاه دانشگاه که نگو از افتضاح بدتره...)

  0 پاسخ
 • امید

  خوب ...خوب.....
  همونطوری که میبینیم به 2080 نزدیکه
  دمت گرم AMD
  بابا تو دیگه کی هستی
  یه کم دیگه تلاش کنه میرسه به 2080ti

  0 پاسخ
 • بهمن

  در پاسخ به: امید

  مصرفشو کجای دلمون بزاریم اینجا ایرانه برق هم گرانه:l

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: بهمن

  مصرفشون تقریبا یکی این VII مدل رفرنس که ولتاژ بیش از نیاز داره(1.1 ولت) درحالی که فقط با دو تا کلید میشه مصرفشو رسون به مدل رفرنس 1080TI و RTX2080 (در ضمن 2080 و 1080TI مصرف یکسانی دارن TDP متفاوت ولی مصرف کلی در فشار یکی اند) میرسه. این کارت از این لحاظ بهتره نسبت به VEGA64 .(خیلی زیاد مصرف بهتری داره) تنها مشکل این کارت همون میزان ولتاژ رفرنس زیاده که با یک آندرولت ساده (تو نرافزار AMD فقط سه تا کلیک(درایور AMD آندرولت خودکار داره)) حل میشه.

  0 پاسخ
 • سعید مداحی

  در پاسخ به: بهمن

  سلام.فکر می کنی برق در اروپا، ارزانتره؟! قیمت برق و کلا انرژی در آنجا، وحشتناک است.

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.