Palit و MANLI با محصولات جدید به سراغ GTX 1650 رفته اند

نزدیک به 2 روز پس از معرفی رسمی کارت گرافیک GTX 1650، تقریبا تمامی مدل های سفارشی را از برندهای متفاوت پوشش داده و اینک به سراغ برندهای کوچکتر از جمله PALIT و Manli رفته ایم.

کمپانی Manli که شرکتی کم کار به حساب می آید، تنها کارت گرافیک Manli GeForce GTX 1650 را در این راستا معرفی کرده است؛ این محصول کوچک تنها دارای 2 خروجی گرافیکی بوده و فاقد درگاه اضافی تغذیه است که نشان دهنده خنک کننده ساده و عدم اورکلاک است. Manli GeForce GTX 1650 احتمالا با قیمتی کمتر از مدل های سفارشی شرکت های رقیب عرضه شده و در اوج فرکانسی خود به رقم 1665 مگاهرتز دست پیدا می کند. به هر حال حتی با خرید Manli GeForce GTX 1650 شما پرفورمنسی 2 برابر بیشتر از GTX 950 و نزدیک به 70 درصد بیشتر از GTX 1050 را دریافت خواهید کرد.

کارت گرافیک Manli GeForce GTX 1650

کمپانی Palit اما کمی فعال تر بر روی این تراشه تمرکز کرده و تعداد بیشتری از کارت گرافیک های خود با این تراشه را معرفی خواهد کرد. از جمله آنها می توان به Palit GeForce GTX 1650 Dual OC، GeForce GTX 1650 Dual، StormX OC+، StormX+، StormX OC و StormX اشاره کرد. آنها از کولرهای تک و دوگانه بهره برده و در ظاهر آنها نیز نکته قابل عرضی مشاهده نمی شود.

Palit GeForce GTX 1650 Dual OC

در جدول زیر می توانید مشخصات، از جمله فرکانس های این کارت گرافیک ها را مطالعه نمایید.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.