تماشا کنید: کالبدشکافی وان‌پلاس 7 پرو - پرچمدار جدید OnePlus

وان‌پلاس در اواخر اردیبهشت ماه از دو گوشی پرچمدار خانواده OnePlus 7  رونمایی کرد. این خانواده دارای دو عضو، وان‌پلاس 7 و وان‌پلاس 7 پرو می‌باشد.  نسخه پرو همانطور که از نام آن نیز مشخص است دارای مشخصات بالاتری نسبت به نسخه استاندار است. طبیعتاً به همین دلیل این گوشی توجهات زیادتری را به خود جلب کرده است. وان‌پلاس 7 پرو گوشی‌ای با مشخصات یک پرچمدار واقعی و حتی بالاتر از آنست. قدرتمندترین سخت‌افزار فعلی بازار، دوربین‌های باکیفیت، طراحی زیبا و نمایشگر فوق العاده آن را به یک گوشی جذاب تبدیل کرده است.

اگر پیگیر اخبار سایت سخت‌افزار باشید، تست مقاومت گوشی وان‌پلاس 7 پرو را یک روز پس از معرفی گوشی در وبسایت سخت‌افزار با شما به اشتراک گذاشتیم در آن زک نلسون در کانال یوتیوبش یعنی JerryRigEverything  به سراغ این گوشی رفت و با انجام شکنجه‌های همیشگی خود میزان مقاومت آن را مورد بررسی قرار داد. پس از آن در ویدئویی دیگر اون مراحل شفاف سازی قاب پشتی گوشی پرچمدار وان‌پلاس را انجام داد. حالا او دوباره به سراغ این گوشی رفته و این بار سعی دارد تا با کالبدشکافی OnePlus 7 Pro به ساختار این گوشی و چگونگی قرار گرفتن اجزای آن پی ببرد.

کالبدشکافی وان‌پلاس 7 پرو

در ویدئوی زیر کالبدشکافی پرچمدار جدید وان پلاس را مشاهده خواهیم کرد. مراحل ابتدای کار که شامل باز کردن قاب پشتی و پیچ‌های متصل کننده اجزا گوشی به یکدیگر می‌شود، مشابه با اکثر گوشی‌های فعلی بازار است. اما در بخشی از این ویدئو برای آنکه زک به سیستم خنک کننده این دستگاه پی ببرد، مجبور به باز کردن گوشی از سمت دیگر، یعنی نمایشگر می‌شود که این موضوع جذابیت‌های کالبدشکافی را بیشتر از همیشه می‌کند. برای آنکه در جریان دقیق کالبدشکافی گوشیOnePlus 7 Pro  توسط JerryRigEverything  قرار بگیرید، از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی زیر را تماشا بفرمایید و نظرات خود را درخصوص آن با ما به اشتراک بگذارید.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.