تماشا کنید: کالبدشکافی گوشی Max 1 بلک ویوو و کشف ساختار پروژکتور آن

بلک‌ویوو اوایل سال جاری از یک گوشی میان‌رده با نام Max 1 رونمایی کرد. از نظر مشخصات معمول این گوشی حرف زیادی برای گفتن نداشت. یک نمایشگر 6 اینچی AMOLED ، پردازنده هلیو پی23 مدیاتک، باتری 4680 میلی آمپرساعتی و ... . اما مکس وان دارای قابلیتی است که آن را از هم‌ردیفان خود متفاوت می‌کند. این گوشی دارای یک پروژکتور لیزری است که امکان نمایش محتوای داخلی گوشی را در یک فضای بزرگتر فراهم می‌کند. هر چند که این گوشی اولین دستگاهی نیست که دارای پروژکتور می‌باشد و سامسونگ سال‌ها قبل محصولی با قابلیت مشابه معرفی کرده بود؛ اما بازهم رونمایی از چنین محصولی در سال 2019 فقط از یک شرکت خاص و عجیب برمی‌آید.

کالبدشکافی گوشی مکس 1 بلک‌ویو

هفته گذشته ویدئوی تست مقاومت گوشی مکس 1 بلک ویوو را با شما به اشتراک گذاشتیم. در آن ویدئو مشاهده کردید که Max 1 از آزمون سخت و شکنجه‌های زک نلسون سربلند بیرون آمد و ما همچنان به ویدئوی کالبدشکافی این دستگاه امیدوار باقی ماندیم. روز گذشته نلسون سرانجام ویدئوی کالبدشکافی این دستگاه را در کانال یوتیوبش، JerryRigEverything  به اشتراک گذاشت. او در پروژه خود سعی بر آن دارد تا با بازکردن گوشی مکس 1 به ساختار درونی آن و چگونگی قرارگیری پروژکتور لیزری و اجزای آن پی ببرد.

اما یکی از چالش‌های بزرگ زک نلسون در ویدئوهای کالبدشکافی، سر هم کردن دوباره دستگاه به‌صورت موفقیت آمیز است. آیا به نظر شما او موفق می‌شود Blackview Max 1 را با موفقیت دوباره سر هم کند؟ برای یافتن پاسخ این سوال از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی زیر را تماشا بفرمایید و نظرات خود را درخصوص آن با ما به اشتراک بگذارید. (لینک دانلود ویدئو)

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.