تماشا کنید: عملیات کالبدشکافی و شفاف‌سازی قاب پشت پیکسل 4 XL گوگل

گوگل در آخرین روزهای ماه مهر از سری جدید پرچمداران خود، یعنی پیکسل 4 و پیکسل 4 XL رونمایی کرد. پیکسل 4 XL با مشخصاتی تقریباً در اندازه‌های یک پرچمدار اندرویدی روانه بازار شده است. از آن جهت که برخلاف انتظار با قوی‌ترین چیپست کوالکام یعنی اسنپدراگون 855+ عرضه نشد اما در عین حال؛ دارای نمایشگری با نرخ به‌روزرسانی 120 هرتز بود.

 ماه گذشته ویدئویی از کانال یوتیوب JerryRigEverything با شما به اشتراک گذاشتیم که در آن میزان مقاومت گوگل پیکسل 4 XL در برابر شکنجه‎های زک نلسون مورد بررسی او قرار گرفته بود. در این ویدئو دیدیم که باوجود عملکرد رضایت بخش در تست‌های خراشیدگی و آتش، در تست خمیدگی دستگاه از لبه‌های گوشی که محل قرارگیری آنتن‌ها بود دچار شکستگی شد. اما از آنجاییکه این گوشی همچنان سالم باقی ماند، نوبت به کالبدشکافی آن هم رسید.

کالبدشکافی پیکسل 4 XL گوگل

زک نلسون یک بار دیگر به سراغ پرچمدار جدید گوگل رفته و این بار قصد دارد تا با باز کردن دستگاه به میزان تعمیرپذیری گوشی و چگونگی قرارگیری اجزای درونی آن پی ببرد. اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این تیم  iFixit  با کالبدشکافی پیکسل 4 XL به این دستگاه امتیاز نه چندان بالای 4 از 10 را داده بودند و این یعنی پرچمدار جدید گوگل از تعمیرپذیری پایینی در مقایسه با دیگر گوشی‌ها برخوردار است. زک مانند سال گذشته، این بار هم پیش از آغاز کالبدشکافی با جدا کردن قاب شیشه‌ای این دستگاه اقدام به شفاف‌سازی آن می‌کند و پس از انجام این عملیات، جداکردن قطعات و سرهم کردن دوباره آنها را شروع می‌کند. ویدئوی کالبدشکافی پیکسل 4 XL با دستان زک نلسون مانند همیشه از جذابیت‌های خاص خود برخوردار است. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم تماشای آن را از دست ندهید. (لینک دانلود ویدئو)

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.